Home / Vyskúšanie zadarmo

Vyskúšanie zadarmo

Vyskúšajte umývacie zariadenie Torrent 500 ZADARMO!

Sme presvedčený, že by umývacie zariadenie Torrent 500 malo byť v každej dobre vybavenej dielni a chceme Vás o tom taktiež presvedčiť. Preto Vám ponúkame možnosť vyskúšať si Torrent 500 vo Vašej dielni na mesiac zadarmo.

Vyskúšaj si aj ty jedinečnú technológiu vo VLASTNEJ DIELNI

Pozor! Túto možnosť poskytujeme len dočasne. Preto, keď nechceš prísť o bezplatnú skúšku, prihlás sa TERAZ, a my Ti ukážeme, že s nepríjemnej činnosti sa môže stať obľúbená. Vopred upozorňujeme. Torrent 500 spôsobuje závislosť, lebo si ho zamiluješ.

Ako môžem túto ponuku využiť?

Raz týždenne vylosujeme jednu spoločnosť, ktorá sa zaregistruje ako záujemca, a tá bude mať možnosť vyskúšať zariadenie na mesiac zadarmo. Losovanie bude prebiehať každý týždeň v pondelok o 10 hodine dopoludnia a meno výherca bude vyvesené na našich webových stránkach v odkaze Výherci. Vylosovaná spoločnosť získava možnosť vyskúšať zariadenie na jeden mesiac zadarmo, pokiaľ sa ozve do 18:00 hodiny toho istého dňa.

Ako sa môžem registrovať ako záujemca o skúšku zadarmo?

Všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť registračný formulár nižšie s menom spoločnosti a emailovou adresou, aby sme Vás mohli kontaktovať. Obratom obdržíte na Vás email automatické potvrdenie Vašej registrácie do systému.

Ako zistíte, že ste vyhrali?

Je dôležité si uvedomiť, že výhercu nebudeme kontaktovať telefonicky ani emailom, takže musíte pravidelne každý pondelok po 10 hodine kontrolovať náš web, kde budeme zverejňovať meno spoločnosti, ktorá vyhrala.

Výhercov nájdete v záložke „Výherci“ na našom webe. Pokiaľ nájdete meno Vašej spoločnosti na začiatku zoznamu, potom Vám gratulujeme. Mali ste šťastie!

Čo musíte urobiť, keď ste vyhrali?

Neváhajte a prihláste sa o Vaši výhru: zavolajte nám na telefónne číslo 0908 945 563. Pokiaľ nás nebudete kontaktovať v deň losovania (pondelok) najneskôr do 18:00 hodiny, strácate na výhru nárok. Musíte sa teda ozvať v deň losovania, ktorý je uvedený u mena Vašej spoločnosti.

Nezúfajte pokiaľ ste nevyhrali alebo stratili na výhru nárok, losujeme ďalší týždeň znova!

Obdržanie a použitie výhry

V prípade, že ste vyhrali a prihlásite sa o výhru v deň losovania, dohodneme si ďalší postup a detaily.

[wysija_form id=“2″]