Home / Často kladené otázky

Často kladené otázky

Často kladené otázky o zariadení Torrent 500

– 230 V (samostatná zásuvka do vzdialenosti 2 m)
– Stlačený vzduch (min. 6,2 barov)
– V ideálnom prípade suché prostredie a izbová teplota
– Dostupnosť vody
– Priestor asi 2 m2 (pre zariadenie Torrent a priechod okolo neho), výška miestnosti 2,4 metra, tak aby mohlo dôjsť k pohodlnému otvoreniu veka

Umývací roztok používaný v zariadení Torrent je na vodnej báze a je šetrný k životnému prostrediu. Obsluha nie je počas používania nikdy vystavená chemikáliám.

Diely o maximálnej hmotnosti 50kg. Veľkosť vnútorného priestoru je 730 mm (šírka), 500 mm (hĺbka) a 550 mm (výška). Na základe našich skúseností sa dajú v zariadení Torrent pohodlne umyť diely o veľkosti 650×450×400 mm. 90% dielov umyjete za menej než 1 minútu. V prípade špeciálnych požiadaviek na umytie a odmasťovanie dielov sme schopný ponúknuť individuálne riešenie na väčšinu aplikácií, vrátane nadmerných dielov, automatických umývacích systémov, umývanie malých dielov v špeciálnych košoch atď. – zadarmo Vám odporučíme najlepšie riešenie Vašich individuálnych potrieb. Neváhajte a kontaktujte nás tu!

Najneskôr do piatich dní od podpisu záväznej objednávky už budete môcť zariadenie Torrent 500 používať. Vďaka výhodnému prenájmu zariadenia bude o všetko postarané! Vy si iba budete užívať umývanie dielov.

V porovnaní s ostatnými systémami na umývanie a odmasťovanie dielov produkuje Torrent výrazne menej nebezpečného odpadu. Toho je dosiahnuté vďaka revolučnej technológii, ktorú Vám ponúkame spoločne s pravidelným servisom. Výsledkom toho je zníženie produkcie nebezpečného odpadu až na jednu osminu pôvodného množstva. Napríklad pokiaľ teraz vytvárate 100 litrov nebezpečného odpadu, môžete toto množstvo znížiť so zariadením Torrent na 10 až 15 litrov.

Vyskúšaj si aj ty jedinečnú technológiu vo VLASTNEJ DIELNI

Pozor! Túto možnosť poskytujeme len dočasne. Preto, keď nechceš prísť o bezplatnú skúšku, prihlás sa TERAZ, a my Ti ukážeme, že s nepríjemnej činnosti sa môže stať obľúbená. Vopred upozorňujeme. Torrent 500 spôsobuje závislosť, lebo si ho zamiluješ.