Home / Koľko zariadenie Torrent 500 stojí

Koľko zariadenie Torrent 500 stojí

Bezproblémová služba, rýchlosť, zníženie nákladov a najbezpečnejšia technológia umývania dielov k dispozícii za atraktívnu cenu prenájmu …

Vo väčšine aplikácií, kde naši zákazníci používajú Torrent 500, sú úspory viac ako 500 EUR mesačne. Navyše hodiny spojené s umývaním dielov dramaticky klesajú . Pridajte k tomu skutočnosť, že už nikto nemusí prísť do styku s čistiacim prostriedkom alebo kontaminantmi, čo znamená, že zdravotné a bezpečnostné riziko sa znižuje prakticky na nulu.

Potom, čo ste zažili pôsobivú rýchlosť a efektivitu, s akou Torrent 500 robí svoju prácu, nebude trvať dlho aby ste si uvedomili, že vám možno chýba cenný nástroj vo vašej dielni.

Tu je dôvod, prečo je potrebné požiadať o cenovú ponuku:

Cena je závislá od vašej potreby pri umývaní dielov. Vždy pripravujeme na mieru prispôsobenú cenovú ponuku pre všetkých našich partnerov, aby presne vyhovovala ich požiadavkám – nechceme, aby ste platili viac za to, čo môžete mať aj za menej peňazí. Preto, ako prvý krok vždy vykonáme prieskum vo vašom mieste pre vytvorenie ukážky, koľko môžete ušetriť na čistení dielov. Počas tohto prieskumu pochopíme, aké presne máte požiadavky na čistenie dielov (napríklad aké typy častí čistíte, najmenšie-najväčšie formáty dielov / hmotnosti, typické kontaminácie, ktoré je potrebné odstrániť, frekvenciu čistenia dielov, možnosti nakladania s nebezpečnými odpadmi, atď.). Na základe toho budeme schopní preukázať najlacnejšie riešenie čistenia dielov výberom najlepšieho zariadenia, chemickálii a servisu prispôsobenému vaším potrebám. Je veľmi pravdepodobné, že skončíte s významnou úsporou viac ako 500 EUR mesačne, s jedným z našich systémov na čistenie dielov. A čo viac, spravíme vám tento prieskum miesta úplne zadarmo.

Prečo by ste chceli platiť viac, ak máte šancu čistiť diely rýchlejšie, lacnejšie a bezpečnejšie.

Koľko môžete ušetriť s Torrent 500? Požiadajte o cenovú ponuku a skontaktujeme sa s vami do 1 dňa cez vami uvedené kontaktné údaje na zaistenie rýchleho bezplatného prieskumu. Hneď po prieskume vám názorne ukážeme najlacnejšie riešenie umývania dielov presne na mieru podľa vašej potreby.

Informácie, ktoré poskytnete prostredníctvom tohto formulára, nebudú poskytnuté tretím osobám. Všetky informácie týkajúce sa Ochrany osobných údajov nájdete TU.